04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1
+380 44 481 44 74 journselect@univ.kiev.ua

Інформація для абітурієнтів

Шановні учні випускних класів!

Запрошуємо вас, ваших батьків та друзів відвідати День відкритих дверей Інституту журналістики!

Захід відбудеться 02 грудня о 12:00. На вас чекатимуть тематичні інформаційні локації, концерт-презентація, сеанс питань-відповідей з відповідальним секретарем відбіркової комісії та екскурсія корпусом.

Ласкаво просимо до нас!

м. Київ, вул. Мельникова, 36/1,
Інститут журналістики,
Велика актова зала


Шановні студенти 4 курсів!

Якщо ви плануєте продовжити навчання у магістратурі та розглядаєте можливість вступу до закордонного навчального закладу, пропонуємо відвідати презентацію магістерської програми “Медіакомунікації (програма подвійного дипломування з університетом імені Адама Міцкевича у м. Познань, Польща)”. Одночасне навчання в Інституті журналістики (м. Київ) та на факультеті політичних наук і журналістики (м. Познань) заощадить час та кошти. У результаті ви отримаєте два дипломи протягом двох навчальних років, а не один.

Зустріч відбудеться 2 листопада о 14:10 у Малій актовій залі (корпус ІЖ/ІМВ). Запрошуємо студентів випускних курсів ОС бакалавра різних університетів. Вступити на програму подвійного дипломування можна з будь-якою спеціальністю ОС бакалавра.

Докладна інформація про програму http://labs.journ.univ.kiev.ua/international/?page_id=306&lang=uk

м. Київ, вул. Мельникова, 36/1,
Інститут журналістики,
Мала актова зала


Шановні учні випускних класів!

Запрошуємо вас, ваших батьків та друзів відвідати день відкритих дверей Інституту журналістики!

Захід відбудеться 28 жовтня о 12:00. На вас чекатимуть тематичні інформаційні перезентації, фотозона, екскурсія корпусом, сеанс питань-відповідей з відповідальним секретарем відбіркової комісії та святковий концерт.

Ласкаво просимо до нас!

м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, Інститут журналістики