04119, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1
+380 44 481 44 74, +380 44 481 44 84 vstup.journ@knu.ua

Медіапродюсування

Продюсер – це фахівець, який повинен все знати, уміти й могти при задумі, плануванні і здійсненні задумів. Він мусить володіти спеціальними знаннями – як журналіст, видавець – і, що найважливіше, знати й уміти організувати успішну справу. Таких людей потребує мадіаринок, бо це – «капітани кораблів, шкіпери, штурмани і боцмани одночасно».

Він – провідна фігура на етапі генерування ідей або впровадження раніше згенерованих ідей. На ньому відповідальність за створення умов для здійснення проекту. І найголовніше – він відповідальний за результат.

Тому такі люди зажди потрібні в редакціях газет, журналів, сайтів; у теле- і радіокомпаніях; у видавництвах. Їх високо цінують, їм дорого платять. З часом вони створюють свій бізнес у медійній сфері.

Узагальнено: продюсер – це фахівець із управління проектами, управлінець у широкому сенсі цього поняття («директор команди»), який добре знає медійні технології, вміє організувати справу, розуміється в питаннях маркетингу, медійного права і фінансів. Це людина, яка завжди вчиться.

Ким буде працювати випускник з медіапродюсування: генеральний продюсер; лінійний продюсер; продюсер проекту; інформаційний продюсер; продюсер автора, виконавця; інтернет-продюсер; новинний продюсер та ін.

Залишити відповідь