04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1
+380 44 481 44 74 journselect@univ.kiev.ua
slide

Реклама та зв’язки з громадськістю

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Акімова Дарина Ігорівна Аксьонов Назар Андрійович Акулова Хлоя Альона Віталіївна Багрій Марія Ігорівна Барило Катерина Ігорівна Васільєв Олександр Віталійович Вінтоняк Яна Василівна Вовк Анна Геннадіївна Гайда Орина Євгеніївна Ганжа Олександра Русланівна Герасимчук Маргарита Олегівна Говоруха Марія Олександрівна Голубчикова Олена Денисівна Гудименко Карина Віталіївна…

slide

Реклама та зв’язки з громадськістю (заочна форма навчання)

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Баран Валерія Ігорівна Голенко Діана Миколаївна Костюк Ярина Ігорівна Мосіневич Каріна-Кіра Ігорівна Одєгова Анастасія Олександрівна Трофімова-Фесенко Марія Сергіївна Хом`якова Марія Олександрівна

slide

Журналістика та соціальна комунікація

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Алетдінова Марія Сергіївна Антонюк Дарина Віталіївна Артьомцева Марина Олександрівна Атанесян Арам Агаронович Багдасарян Роза Гейнівна Безвенюк Вікторія Вікторівна Білостоцька Марія Євгеніївна Блотницька Діана Анатоліївна Боброва Анастасія Сергіївна Богомолова Анастасія Артемівна Бодюл Анастасія Олександрівна Бондаренко Аліна Максимівна Борисовська Варвара Вікторівна Буртненко Анастасія Миколаївна Бутенко…

slide

Журналістика та соціальна комунікація (заочна форма навчання)

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Волошко Дарина Іванівна Горбатюк Анна Валеріївна Фурманова Марія Ярославівна

slide

Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Ауссі Алан Гозанович Бринцев Андрій Андрійович Гавриліна Анна Ігорівна Єрохіна Марія Вадимівна Кішак Матвій Олегович Ковбель Інна Володимирівна Козаченко Яна Юріївна Кравцова Карина Юріївна Левіна Дар`я Андріївна Мазурок Ольга Олексіївна Тохтар Данило Валерійович Трофимов Нікіта Вадимович

slide

Медіапродюсування

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Базалинська Дар`я Павлівна Бедрак Вікторія Сергіївна Вайсер Філадельфія Миколаївна Золотухіна Галина Василівна Іванищук Єлизавета Андріївна Коцур Марта Павлівна Кужель Єлизавета Дмитрівна Кулик Тетяна Володимирівна Мартиненко Анастасія Олександрівна Мироненко Катерина Максимівна Ніколюк Вікторія Юріївна Позичайло Аміна Юріївна Попаз Ірина Сергіївна Попрожук Катерина Олександрівна Пуртова…

slide

Кіно-, телеоператорство

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Задорожний Ілля Володимирович Криштан Ольга Вячеславівна Прийомиш Костянтин Русланович

slide

Звукорежисура

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Марадуда Глеб Дмитрович Мороз Денис Валентинович Підбережний Георгій Олександрович Самвелян Лілія Артурівна Тимошенков Андрій Володимирович

slide

Видавнича діяльність і медіаредагування

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Валова Марина Ігорівна Геть Анастасія Вікторівна Гольц Тетяна Михайлівна Засадна Тетяна Андріївна Карпова Лариса Едуардовна Кивлюк Ольга Володимирівна Кісєєва Дар`я Костянтинівна Кобко Владислава Ігорівна Ковальська Анна Андріївна Красуляк Вероніка Дмитрівна Кудісова Ольга Валеріївна Кудрей Марія Владиславівна Кузнецова Анастасія Юріївна Кушнір Яна Олександрівна Лисенко…

slide

Ведучий програм телебачення

Зараховані на навчання за обраною освітньою програмою Аристархова Марія Сергіївна Барладин Віолетта Василівна Бойко Поліна Андріївна Бурцева Аліна Олексіївна Буш Аліна Олексіївна Виноградова Аріна Миколаївна Войтенков Назар Віталійович Грядовкін Єгор Анатолійович Денис Надія Дмитрівна Дяченко Владислава Володимирівна Дяченко Поліна Юріївна Єжакова Діана Олексіївна Зеленова Домініка Володимирівна Ільїних Поліна Ігорівна Карамишева…