ЯКІСНО НОВИЙ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ

        

ПРАВОВА ЖУРНАЛІСТИКА
Магістерська програма
Навчально-наукового інституту журналістики
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка

«Правова журналістика»

– це абсолютно новий освітній експірієнс:

ЗБАЛАНСОВАНА ПРОГРАМА

«Правова журналістика» - це грамотно продумана та збалансована програма навчальних дисциплін.

Це ретельно продуманий кейс з управління інформаційними потоками, ефективної розбудови власного медійного проєкту, правового інструментарію, що допоможе успішно розвивати медіабізнес.

ФІЛОСОФІЯ МЕНТОРСТВА

Впроваджена унікальна філософія менторства в навчальному процесі, сучасні методики навчання.

Ти матимеш можливість отримати поради від менторів, що допоможуть розкрити твій потенціал на шляху до «роботи твоєї мрії».

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Навчальним процесом керує команда професіоналів, практиків, топових педагогів.

На тебе чекає захопливий процес створення різноманітних медіапродуктів та робота в сильній команді викладачів-практиків у форматі активної дискусії.

ПРОГРАМА СЕРТИФІКАТІВ

Сертифікатна програма тренінгів інтегрована у навчальний блок, насичений графік професійних івентів.

Додатковий бонус під час навчання – проходження тренінгів від провідних фахівців медіагалузі, підтверджене відповідними сертифікатами.

МОНЕТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

Безпосередній вихід на потенційного роботодавця вже під час навчання, розробка власних стартапів.

Почни свою кар’єру вже під час навчання. Проходь стажування в найвідоміших медіакомпаніях та забезпечуй своє майбутнє в медіаіндустрії.

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Пріоритетна участь студентів програми в професійних міжнародних заходах, обмін досвідом.

Студенти спеціальності беруть участь в програмах академічної мобільності ERASMUS+ та мають можливість навчання протягом семестру в зарубіжних закладах освіти.Кооординаційна команда

Кооординаційна команда програми, до складу якої входять стейкхолдери, випускники та студенти, тримає руку на пульсі аби навчання на програмі відповідало сучасним запитам ринку та інновацій у медіагалузі. Ви також можете допомогти нам ставати кращими. Залишайте свої пропозиції та зауваження.

Наші принципи

Примножуємо університетські традиції, дотримуємося академічної доброчесностіЕтичний кодекс університетської спільноти >>>


Що таке "Правова журналістика"?

Для того, аби зрозуміти, що таке «Правова журналістика», недостатньо уявити поєднання правових знань та журналістських стандартів. Наша магістерська програма – це дещо глибинніше: те, що містить у собі довершений мікс медіаменеджменту, цифрових трендів, навичок SMM, роботи з різними інтернет-платформами та правового інструментарію. Саме цей освітній напрям готує фахівців, які знають, розуміють і зможуть реалізувати найамбітніші медійні проєкти на практиці.
Словом, «Правова журналістика» – це місце, де можна отримати класні теоретичні знання та здобути практичний досвід у команді з визнаними професіоналами галузі.

ПРОФЕСІЙНИМ БУТИ МОДНО

Обравши цю магістерську програму, ти зможеш:

 • реалізувати власні проєкти: створити «з нуля» інтернет-видання або YouTube канал, запустити подкаст чи підготували бізнес-план щодо залучення інвестицій у свій майбутній медіастартап;
 • прокачати необхідні для працевлаштування prаctical skills та підготувати привабливе портфоліо для успішної співбесіди;
 • навчитися працювати з матеріалами та відкритими даними, аналізувати та перевіряти інформацію, усвідомити: «Істина не завжди на поверхні»;
 • скорегувати кар’єрні цілі та знайти свою нішу в провідній індустрії майбутнього.
  Разом ми зробимо усе аби твоє навчання стало кроком на шляху успішної кар’єри в медіа!

ДЕ Я МОЖУ ПРАЦЮВАТИ?

Фокус програми –

відкриває широкі можливості для працевлаштування та допоможе реалізуватися не лише в медіаіндустрії, а й зробити успішну кар’єру в бізнесі, політиці, піарі, кіновиробництві чи продюсуванні.
Отримані під час навчання навички допоможуть тобі розвивати власний бізнес чи бути затребуваним фахівцем у великій компанії.НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Які дисципліни чекають на тебе в магістратурі «Правова журналістика»?Унікальні авторські курси магістерської програми «Правова журналістика» мають інтегрований підхід та доповнюють один одного. Все для того аби дати тобі необхідні знання для успішного працевлаштування.

За кожною назвою дисципліни стоять практичний досвід та неймовірна харизма наших викладачів, цікаві зустрічі з визнаними професіоналами галузі, майстер-класи та корисні тренінги від запрошених спікерів.

Якщо ж ти хотів відчути захоплюючий процес медіавиробництва чи спробувати себе у ролі ведучого, обирай курси з блоку вільного вибору що належать до сфери твоїх інтересів та навчайся тому що справді подобається.

ДИСЦИПЛІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ

Знайомлять із загальними професійними компетенціями фахівця.

НАВЧАЙСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!!!

НАВЧАННЯ МОЖЕ БУТИ ЗАХОПЛИВИМ І ЦІКАВИМ

Правова журналістика – це завжди багато івентів, десятки майстер-класів та традиційно круті заходи, які наші студенти мають унікальну можливість відвідати безкоштовно.

КРОК ДО МРІЇ

Як вступити до магістратури?

01

Зробити правильний вибір!

Обрати магістратуру яка надасть тобі унікальні, сучасні знання з медіаправа, медіаменеджменту, медіатехнологій та подати диплом «бакалавра», «спеціаліста», «магістра» будь-якого напряму підготовки.

02

Скласти іспити

Вчасно подати документи та скласти ЄВІ з іноземної мови та фахове вступне випробування (реєстрація в особистому кабінеті)

03

До перемог!

Скласти іспити та долучитись до унікальної спільноти однодумців і фахівців, у передчутті захопливого процесу навчання.

КРАЩІ СЕРЕД КРАЩИХ

#ХТОЄХТО в команді «Правової журналістики»


ПАРТНЕРИ

#ПАРТНЕРИ команди «Правової журналістики»

Ще одним «козирем» магістерської програми «Правова журналістика» є її підтримка поза межами Інституту журналістики. Так, її постійними партнерами є Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) та Media Development foundation (MDF). Така співпраця відкриває широкі можливості для оволодіння професією студентами й одразу інтегрує їх у спеціальність.


Інститут розвитку регіональної преси – громадська організація, яка сприяє розвитку незалежних ЗМІ в Україні. ІРРП опікується проведенням навчальних програм для медіафахівців згідно з попитом галузі, правовою підтримкою журналістів, підтримкою корисних інформаційних ресурсів для ЗМІ (досліджень, посібників) тощо. Потужна команда організації постійно проводить ексклюзивні майстер-класи та тренінги для студентів «Правової журналістики».


Media Development Foundation – організація що надає унікальні можливості для професійного розвитку та працевлаштування медійників. MDF регулярно проводить тематичні заходи для медійпрацівників, на які запрошує студентів «Правової журналістики». Так, наші магістри мають змогу взяти участь у сертифікатних програмах та школах й навіть отримати стипендію.

logo-img
logo-img
logo-img
logo-img
logo-img
logo-img
logo-img
ЩЕ ДОСІ ВАГАЄШСЯ?

"ПРАВОВА ЖУРНАЛІСТИКА" В ЦИФРАХ

35+

Випускників

100% успішність студентів магістратури.

19

Баз практики

Студенти проходять практику у профільних установах.

45+

Майстер-класи

Регулярні майстер-класи, зустрічі з унікальними фахівцями.

4+

Роки діяльності

Молода однак професійна.

 • Лише корисна інформація та цінні знання
 • Гнучка система вибору блоків дисциплін за власними пріоритетами.
 • Можливість викладання окремих дисциплін іноземною мовою.
 • Можливість втілити у життя власний практичний магістерський проєкт

 • Воркшопи з відомими журналістами-практиками
 • Практичні журналістські майстерні за різними напрямами (запуск інтернет-стартапу, телевиробництво, майстерність ведучого, медіадизайн, інформаційна аналітика).
 • Обов’язкове проходження стажування у провідних медіакомпаніях України.

 • Унікальні авторські спецкурси та майстер-класи
 • Лектори програми – визнані професіонали галузі та досвідчені науковці
 • Сучасні методики навчання:
  • реальні журналістські розслідування,
  • воркшопи у режимі live,
  • робота у команді з професіоналами
 • Бери активну участь у співпраці з міжнародними та українськими фаховими організаціями

Лише один клік до успіху

Долучися до телеграм-каналу де отримаєш відповідь на всі питання щодо умов та навчання в магістратурі "Правова журналістика".

Відгуки випускників

Три причини зробити правильний вибір

Випуск 2019 / Георгій ШАБАЄВ

Набуті в магістратурі знання дають тобі беззаперечну перевагу в професії...

«Часто говорять, що важко поєднувати навчання та роботу. Однак мене на роботі дуже підтримало керівництво, коли я сказав що вступатиму саме на правову журналістику. Тому що розуміють, що завдяки отриманим знанням я принесу ще більше користі організації. До того ж на програмі дуже класно поєднана теорія з практикою. Тож вже під час навчання я зміг реалізувати власний проєкт телеграм-боту, що допомагає журналістам які стикаються з проблемами «в полі» отримати оперативну інформаційну підтримку... »

Випуск 2019 / Мирослава МАНДЗЮК

Магістерський проєкт телевізійної програми перетворився на реальність...

Мирослава МАНДЗЮК-ІВАНЦЮК, телеведуча, зірка каналу ICTV, гостя усіх світських заходів столиці, успішна медійниця та відмінниця навчання, що встигала і вчитися, і працювати, і самовдосконалюватись. А починала вона теж ... з права :)))

Сьогодні її МАГІСТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ телевізійної програми, що був представлений на захисті перетворився на реальність. Все можливо, коли ставиш перед собою мету.

Випуск 2020 / Олег ДАВИДЕНКО

Право нас оточує завжди і всюди…

«Сьогодні я працюю у сфері політичного піару. Ця робота на перетині комунікації, етики та законодавства. Саме навчання на програмі «Правова журналістика» дало мені чітке розуміння того, що треба бути відповідальним за кожне сказане слово. Я жодного разу не пожалкував, що вступив на цю програму, адже все те що я почув та дізнався на парах згодом знадобилось мені в кар‘єрі...»