04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1
+380 44 481 44 74 journselect@univ.kiev.ua

Список вступників, які не складатимуть іспит з іноземної мови

Вступники, яким зараховано сертифікат про володіння іноземною мовою замість вступного випробування з іноземної мови:

  1. Антонюк Богдана Сергіївна
  2. Арутюнян Амалія Едуардівна
  3. Барановська Алла Сергіївна
  4. Баркова Вікторія Анатоліївна
  5. Бекетова Наталія Веніамінівна
  6. Берещак Вікторія Миколаївна
  7. Білоус Анастасія Василівна
  8. Бондар Єлизавета Олегівна
  9. Васюта Валентина Володимирівна
  10. Воронов Сергій Сергійович
  11. Гончар Анастасія Володимирівна
  12. Грубич Владислава Костянтинівна
  13. Гурмак Софія Іванівна
  14. Демянчук Анастасія Ігорівна
  15. Дибан Інна Юріївна
  16. Дрофа Анна Олегівна
  17. Дутчак Софія Тарасівна
  18. Закусило Юлія Юріївна
  19. Зверук Марія Сергіївна
  20. Зевако Анна Іванівна
  21. Зоря Аліна Ігорівна
  22. Зубченко Ярослав Анатолійович
  23. Івасюк Христина Василівна
  24. Ікалюк Божена Іванівна
  25. Істоміна Тамара Володимирівна
  26. Калин Тетяна Сергіївна
  27. Карташева Антоніна Сергіївна
  28. Кіт Ксенія Юріївна
  29. Коврижкіна Євгенія Олегівна
  30. Ковтун Тарас Антонович
  31. Кулик Юлія Сергіївна
  32. Куліч Анна Валеріївна
  33. Ладонько Владислав Юлійович
  34. Левченко Інна Олександрівна
  35. Луцька Вероніка Євгенівна
  36. Макатер Марія Андріївна
  37. Малкова Олександра Миколаївна
  38. Мікєладзе Марина Резівна
  39. Небесійчук Ярина Дмитрівна
  40. Опанасенко Катерина Сергіївна
  41. Павлюк Яна Ярославівна
  42. Пазенко Микола Георгійович
  43. Пономаренко Анастасія Олександрівна
  44. Приходько Єлизавета Володимирівна
  45. Пушкарук Наталія Сергіївна
  46. Ревенко Інна Олександрівна
  47. Рибарук Іван Миколайович
  48. Рикичина Тетяна Сергіївна
  49. Сагірман Ельвір Меметович
  50. Сахневич Ярослава Юріївна
  51. Сащук Зоряна Василівна
  52. Сергеєнко Анастасія Дмитрівна
  53. Сидоренко Анастасія Вікторівна
  54. Сторончак Катерина Андріївна
  55. Суха Надія Володимирівна
  56. Тарасенко Тетяна Миколаївна
  57. Узунян Ані Норайрівна
  58. Федотенко Катерина Андріївна
  59. Хілевська Анастасія Олегівна
  60. Цалко Анастасія Романівна
  61. Чернишук Олександра Олександрівна
  62. Швидкова Дар’я Олександрівна
  63. Шевченко Олександр Андрійович
  64. Шкілевич Артур Михайлович
  65. Шкурлатівська Анна Анатоліївна
  66. Яворська Анастасія Володимирівна