04119, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1
+380 44 481 44 74, +380 44 481 44 84 vstup.journ@knu.ua

Переведення та поновлення

Щоб подати заявку на поновлення або переведення на навчання до навчально-наукового інститутужурналістики, потрібно приєднатися до Google Classroom за посиланням https://classroom.google.com/c/NDMxOTk0NjQ4Mzk3?cjc=6x23ypz та виконати в ньому такі дії:
1. Власноруч написати відповідну заяву. Зразки заяв з інструкціями у прикріпленні до матеріалу в Google Classroom. Виділене червоним курсивом потрібно замінити відповідно до ваших потреб.
     1.1. Якщо ви не студент/студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, то напишіть заяву ректору вашого закладу вищої освіти (ЗВО) з проханням перевестись від вас до нас.
2. В навчальній частині або деканаті вашого (ЗВО) взяти витяг із залікової книжки (для тих, хто переводиться) або академічну довідку (для тих, хто поновлюється).
3. Переконатися, що складені вами передмети ЗНО відповідають вимогам вступу того року, до якого ви приєднаєтесь після переведення/поновлення.
4. Відшукайте ваш сертифікат ЗНО та інформаційну картку (картка генерується з сайту УЦОЯО testportal.gov.ua)
5. Відскануйте або сфотографуйте заяву, витяг із залікової (академічну довідку), заяву вашому ректорові (якщо ви не студент КНУ), сертифікат ЗНО, інформаційну картку і завантажте у відповідне завдання в Google Classroom.

Завантажені документи будуть розглянуті нашим оператором і передані до навчалььної частини для визначення академічної різниці. Якщо академічна різниця становитиме менше 12 предметів та менше 30 кредитів ECTS, то ваша заява буде передана на розгляд Приймальної комісії КНУ.

Результат розгляду вам буде повідомлено приватиним повідомленням через Google Classroom.

Якщо ви фотографуватимете докумети, то скористайтеся додатком Microsoft Lens (фільтр “Документ”) для поліпшення якості фотографування та надання докумету вигляду максимально наближеного до сканованого. Документи розташовуйте горизонтально (горизонтальне розташування тексту).

Заяви розглядаються з 01 по 31 липня 2022 р.

Студентам ННІЖ КНУ, які переводяться на заочну форму навчання не змінюючи освітньої програми достатньо виконати лише пп. 1, 2 і 5.