04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1
+380 44 481 44 74 journselect@univ.kiev.ua

Програми вступних випробувань ОС “Магістр”

– Програма вступного випробування для втупу на освітню програму “Соціальні комунікації”
(дослідницька програма, нормативний термін навчання 2 роки)

– Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Медіакомунікації (програма подвійного дипломування з Університетом імені Адама Міцкевича у м. Познані, Польша)”
(дослідницька програма, нормативний термін навчання 2 роки)

– Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Журналістика та медіакомунікації
(включає спеціалізації: журналістика, реклама, зв’язки з громадськістю, видавнича діяльність та медіаредагування, медіакомунікації)”

(професійно-орієнтована програма, нормативний термін навчання 1 рік і 4 місяці)

– Program of Master’s Graduate Entrance Test for Academic program “Journalism and Social Communication”
(professionally-oriented program, length of study: 1.4 years)

– Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Спортивна журналістика (спільно з Національним університетом фізичної виховання і спорту України)”
(професійно-орієнтована програма, нормативний термін навчання 1 рік і 4 місяці)

– Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Мовлення на зарубіжні країни”
(професійно-орієнтована програма, нормативний термін навчання 1 рік і 4 місяці)

– Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Військова журналістика”