04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1
+380 44 481 44 74 journselect@univ.kiev.ua

Програми вступних випробувань ОС “Магістр”

Програма додаткового фахового вступного випробування (для вступників, що беруть участь у конкурсі для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра (магістра, ОКР спеціаліста), здобутого за іншою спеціальністю)

Регламент проведення додаткового фахового вступного випробування

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Мовлення на зарубіжні країни”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Дитячі видання (програма подвійного дипломування з Університетом Бат Спа м. Бат, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії)”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Медіакомунікації (програма подвійного дипломування з Університетом імені Адама Міцкевича у м. Познані, Польща)

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Соціальні комунікації”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Видавничі бізнес-комунікації”

Докладна інформація про програму

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Туристична журналістика”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Цифрові медіа”

Докладна інформація про програму

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Спортивна журналістика (спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України)”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Правова журналістика (спільно з Національною академією внутрішніх справ)”

Докладна інформація про освітню програму

Відео про освітню програму

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Інформаційне забезпечення агробізнесу (спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України)”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Журналістика та медіакомунікації (включає спеціалізації: журналістика, реклама, зв’язки з громадськістю, видавнича діяльність та медіаредагування, медіакомунікації)”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Соціально-правозахисна журналістика”

Програма вступного випробування для вступу на освітню програму “Міжнародна редакція ЗМІ”

Про єдиний вступний іспит з іноземної мови

Архів (Програми вступних випробувань 2017 р.)

– Program of Master’s Graduate Entrance Test for Academic program “Journalism and Social Communication”

(professionally-oriented program, length of study: 1.4 years)