04119, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1
+380 44 481 44 74, +380 44 481 44 84 vstup.journ@knu.ua

Регламент проведення творчих конкурсів

Творчий конкурс (ТК) – професійно-орієнтоване випробування вступника, під час якого він має продемонструвати навички на доказ його готовності до опанування обраної освітньої програми за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» й здатності виконувати творчі завдання. Творчий конкурс складається з одного етапу, який може поділятись на окремі творчі завдання. Творчі конкурси проводяться в дистанційній формі за допомогою платформ Google Classroom та Zoom.

1. Строки проведення творчих конкурсів

Творчий конкурс в 2023 р. проводиться з 07 по 18 липня 2023 р.  та 28 липня 2023 р. за таким розкладом:

• 11 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Кіно-, телеоператорство» (1 сесія);
• 13 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Кіно-, телеоператорство» (2 сесія);
• 17 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Кіно-, телеоператорство» (3 сесія);
• 28 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Кіно-, телеоператорство» (4 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

• 11 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Звукорежисура» (1 сесія);
• 13 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Звукорежисура» (2 сесія);
• 17 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Звукорежисура» (3 сесія);
• 28 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Звукорежисура» (4 серпня – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

• 12 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» (1 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 14 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» (2 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 18 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» (3 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 28 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» (4 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

• 12 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення» (1 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 14 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення» (2 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 18 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення» (3 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб);
• 28 липня 2023 р. – творчий конкурс для вступу на освітню програму «Сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення» (4 сесія – тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

Творчі конкурси проводяться в дистанційній формі за допомогою платформ Google Classroom та Zoom. Точний час проведення творчого конкурсу буде повідомлений кожному вступнику індивідуально після реєстрації в Google Classroom.

2. Для складання творчого конкурсу необхідно пройти реєстрацію.

Реєстрація на творчий конкурс
Для проходження творчого конкурсу вступнику необхідно здійснити електронну реєстрацію за посиланням http://journ.knu.ua/abit/tk. Реєстрація починається з 03 липня і триватиме до 10 липня. Під час реєстрації вступник зазначає інформацію про себе, надає контактну інформацію, обирає освітню (освітні) програму(-и) та завантажує скановані копії (фотокопії) документів, зазначених в пункті 3 цього додатку.

3. Перелік документів, які вступник повинен надати для участі в творчому конкурсі:

• заява на участь у вступному випробуванні;
• копія документа, що посвідчує особу;
• фотокартку розміром 3 х 4 см;
• документ про повну загальну середню освіту або довідка закладу освіти про завершення здобуття повної загальної середньої освіти до 10 липня;
• творчі роботи, якщо вони вимагаються програмою творчого конкурсу відповідної освітньої програми;
• творчий доробок, якщо він вимагаються програмою творчого конкурсу відповідної освітньої програми.

Усі копії документів завантажуються до відповідного Google Classroom, посилання на які розміщені за адресою http://journ.knu.ua/abit/tk.

4. Процедура проведення творчого конкурсу.

Час, відведений на підготовку роботи або виконання творчого завдання, визначений попередньо та вказується у програмі творчого конкурсу. Ця інформація розміщується на вебсторінці Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомляється учасникам перед початком творчого конкурсу.

У визначений час вступнику потрібно приєднатися до відеозустрічі на платформі Zoom. Точний час буде надіслано вступнику особистим повідомленням на електронну скриньку, зазначену під час реєстрації, та у Google Classroom.

Для виконання творчого завдання вступнику потрібно подбати про місце, з якого приєднуватися до Zoom, підготувати декорації, освітлення, якісну веб-камеру, мікрофон, телефон зі штативом або тримачем. Камера має бути встановлена у режимі HD таким чином, щоб комісія бачила вступника в увесь зріст, а у вступника була можливість рухатися, без виходу за межі кадру.

Під час виконання творчих завдань вступникам забороняється користуватися допомогою інших осіб.

Протягом творчого конкурсу вступник повинен виконувати всі вимоги викладачів, які приєднані до Zoom-зустрічі. Якщо виникає запитання, вступник має підняти руку і чекати, доки модератор зустрічі надасть слово.

В екстрених випадках дозволяється переривання виконання творчого завдання вступником з правом подальшого приєднання до зустрічі і завершення творчого конкурсу.

Після завершення виконання творчого завдання, вступник отримає результат творчого конкурсу в Google Classrom.

Під час виконання всіх творчих завдань, які виконують вступники, обов’язково проводиться аудіо-, відеозапис.

Залишити відповідь